Прикрашення інтер'єру

Прикрашення інтер'єру

Міжкімнатні арки дверні розширюють простір приміщення, надають дизайну витончений і вишуканий вигляд.


Це неповторні елементи декору, які дозволяють прикрашати найрізноманітніші стилі приміщень - від модерну до класики:

Класика.

Арка в класичному стилі

Це стандартні дверні арки.  Конструкції гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр (див. Арки в інтер'єрі, як вигідний дизайнерський рух). Їх зведення виконується в формі півкола, радіус заокруглення якого дорівнює половині ширини отвору дверей. Така арка прекрасно виглядає при великій ширині отвору.

Романтика.

Стиль арки Романтика

Склепіння конструкції мають прямокутну форму, кути якої закруглені. Використовуються для прорізів між приміщеннями величезної ширини.

Трапеція.

Арка трапеція

У таких пристроях звід має форму трапеції, що особливо підкреслює дизайн приміщення.


Портал.

Поряд з цим арка виконується з прямокутним склепінням.  Її, не потрібно особливих праць при оформленні кутів.  Вірна обробка арки робить конструкцію дуже функціональної і практичної.  У дверному отворі з боків можна розмістити дзеркала і софіти, що буде красиво і вигідно для маленьких приміщень, в просторих оселях виділить строгість його інтер'єру.


Модерн.

Арка модерн

Це середній варіант між «порталом» і «класикою».  У таких арках радіуси заокруглення зможуть бути різними, але не менше половини ширини прорізу двері.


оптимальніше вони виглядають в приміщеннях з низькими стелями.  Конструкції чудово поєднуються з стелями малої рельєфності і стінками з гіпсокартону.  Виготовляються дверні арки з дерева.  Вживаються для дверних прорізів при вході в спальню, кухню або робочий кабінет.


Еліпс.

Арка еліпс

Дуга зводу виконується в формі половини еліпса, що має величезний радіус заокруглення кутів.  Це елегантні і прекрасні конструкції, але ціна виготовлення їх висока.

Полуарка.

Полуарка

Це приклад асиметричною конструкції. Поряд з цим одна її частина повторює арку портал, інша має форму «модерн» або «класику», радіус заокруглення вибирається будь-хто.

Напів-арка чудово вписується в інтер'єр з рельєфними стінами і багаторівневими стелями.  Кращий матеріал для її виготовлення - гіпсокартон (див. Виготовлення арки з гіпсокартону-докладна інструкція).

Переваги та недоліки арок представлені в таблиці:

Переваги

Згинальний момент у всіх перетинах арки незмінно менше, в такому ж перерізі балки.  Це, разом з діючими в арці поздовжніми стискають зміцнення, скорочує або виключає розтягують напруги в перетинах конструкції, що особливо важливо для цементних і кам'яних будівель, що витримують високі напруги на стиск, але практично не працюють на розтягування.

Епюри згинальних моментів в балці і арці

Велетенська естетичність конструкції.

Дверні міжкімнатні арки органічно вписуються в величезних і малих приміщеннях.

Недоліки

Балкові конструкції відрізняються більшою технологічністю при виготовленні, монтажу і транспортування, ніж арочні.

Через великі горизонтальних навантажень на опори конструкцій, вони повинні мати достатню міцність, щоб ці зміцнення сприйняти, а після цього їх передати на підставу.

Величезна ціна монтажу.