Декор, освітлення і колір сходів для будинку

Декор, освітлення і колір сходів для будинку

Чому важливі краса і стиль оздоблення сходів?

В даний час виробництво сходів передбачає велику кількість деталей, які в наслідок впливають на сприйняття інтер'єру і зручність експлуатації самих сходів


Будь-яка, навіть найпростіша сходова конструкція вимагає ретельного проектування, оптимального розрахунку габаритів, підбору матеріалу виготовлення і вибір декоративного оформлення. У багатьох випадках, з цим завданням впоратися досить складно. Саме тому, ці питання краще вирішити спільно з професіоналом. Всі сходи на замовлення враховують індивідуальні параметри приміщення і мають оптимальний напрямок і дизайн, в залежності від розташування.

Якщо сходи розташовані у вітальні, то її дизайн буде грати ключову роль не тільки в сприйнятті інтер'єру, але і в створенні враження про весь будинок. Так, при розташуванні сходів біля вхідних дверей варто зробити акцент на оформленні сходів і підсходинок. Якщо вона розташовується боком до входу або орієнтована на кімнату, то краще за все встановити балясини ковані і зробити акцент на торцевій частині.

Особливості вибору обробки і кольору сходів

Для оздоблення краще використовувати дерево, кований метал, скло або алюміній. Також, можлива помірна комбінація даних матеріалів. Вибір обробки буде залежати від смаку і соціального статусу власника будинку. Наприклад, для додання дому солідності і гармонійної атмосфери, як обробка краще вибрати елітні сорти дерева.

Кольорове рішення багато в чому буде залежати від навколишнього оточення. Зазвичай, колір самої сходової конструкції відповідає відтінку найближчих міжкімнатних дверей, а стіна на сходах забарвлюється в колір основних стін на поверсі. Також, варто пам'ятати, що фахівці категорично не рекомендують фарбувати щаблі в однаковий тон з підлогою, щоб уникнути нещасних випадків. Однаковий колір підлоги і щаблів може ввести в оману - не буде помітно, де починається або закінчується сходи.